MBA Eğitim

MEB Online Deneme Sınavı LGS PDF

MEB Online Deneme Sınavı LGS PDF
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

MEB Online Deneme Sınavı LGS PDF. İl Mili Eğitim Müdürlükleri LGS deneme sınavları online deneme, İl MEM online LGS deneme sınavları pdf il mem online deneme pdf il meb online deneme pdf

MEB Online Deneme Sınavı LGS

Türkiye Geneli İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin düzenlediği LGS deneme sınavlarını tek bir sayfada toplamaya karar verdik. Bu şekilde yeni online LGS denemeleri yapıldıkça bu sayfaya eklenecektir. 2020 LGS sınavına kadar bu sayfamızda onlarca deneme yüklenecektir. Sitemize abone olarak yeni gelişmelerden anında haber alabilirsiniz.

LGS Çalışma Soruları Destek Paketi PDF
LGS Çalışma Soruları Destek Paketi PDF

MEB Online Deneme Sınavları

Bartın, Batman, Diyarbakır, Kırşehir, Mersin Mehmet Dağlı, Sakarya, Sivas, Zonguldak İl MEM düzenledikleri online deneme sınavlarını sizler için paylaştık. Sitemizde LGS örnek soruları, LGS TEOG çıkmış soruları, Yüzlerce LGS deneme sınavını ve LGS çalışma sorularını bulabilirsiniz.

LGS ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

lgs teog çıkmış sorular
lgs teog çıkmış sorular

Bunlara Baktınız mı

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.
error: Content is protected !!