MBA Eğitim

MEB EBA Sıkça Sorulan Sorular EBA Kullanım Kılavuzu

MEB EBA Sıkça Sorulan Sorular EBA Kullanım Kılavuzu
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

MEB EBA Sıkça Sorulan Sorular EBA Kullanım Kılavuzu. Milli Eğitim Bakanlığı MEB Eğitim Bilişim Ağı EBA hakkında Sıkça Sorulan Soruları ve EBA Kullanım Kılavuzunu yayınladı.

EBA Nedir

Eğitim Bilişim Ağı EBA Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çevrimiçi yeni nesil bir sosyal eğitim platformudur. EBA içinde öğretmen, öğrenci ve veliler için bir çok faydalı içerik bulunmaktadır.

Öğretmenlere Özel EBA Kullanım Simülasyonları

MEB EBA Sıkça Sorulan Sorular ve EBA Kullanım Kılavuzu

EBA üzerinde okul öncesinden 12’nci sınıfa kadar 1600’den fazla ders ve 20 binin üzerinde etkileşimli içerik yer alıyor. Öğrencinin performansına göre akıllı algoritmalar yardımıyla çalışan bir içerik önerme sistemi bulunuyor. Ayrıca tüm öğrenciler için kişiselleştirilmiş bir öğrenme ortamı ve kişiye göre özelleşmiş bir ara yüz var. Öğrenciler; yaklaşan sınav ve etkinliklerini EBA takvimlerinden görebiliyor, arkadaşlarıyla bir sosyal paylaşım alanı kurabiliyor. Oyunlaştırma sistemi ile puan ve arma kazanarak öğrenirken eğleniyorlar. Profil sayfalarını kullanarak, kendilerini tanıtabiliyor, sosyal ve akademik birikimlerini EBA Portfolyo’da sergileyebiliyorlar.

Bunlara da baktınız mı?

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülşah dedi ki:

    bir şeyden yararlanamadım

MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.
error: Content is protected !!