MBA Eğitim

MEB Çalışma Fasikülleri 8.Sınıf PDF 2020 LGS

MEB Çalışma Fasikülleri 8.Sınıf PDF 2020 LGS
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

8.Sınıf öğrencileri için hazırlanan MEB Çalışma Fasikülleri LGS sınavında çıkması muhtemel sorulardan oluşuyor. MEB fasikül LGS sınavı için PDF olarak hazırlandı.

MEB Çalışma Fasikülleri PDF

Milli Eğitim müdürlükleri tarafından her hafta düzenli olarak yayınlanan MEB çalışma fasiküllerini sizler için hazırladık. MEB Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından hazırlanan MEB Fasikül PDF olarak paylaşıldı.

MEB Fasikül LGS 2020

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü, Ağrı MEB ve Bursa MEM tarafından hazırlanan MEB fasikülleri 2020 LGS sınavı için büyük önem taşıyor. Bu testler LGS sınavında size yol gösterecek.

Tokat MEM Çalışma Fasikülü

Tokat İl MEM Ölçme Değerlendirme Merkezi LGS öğrencileri için çalışma testleri ve 5-6-7-8. sınıf öğrencilerine kazanım testleri yapmaya devam ediyor. Tokat İl Milli Eğitim LGS Fasiküllerini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

TOKAT MEB ÇALIŞMA FASİKÜLLERİ İNDİR

LGS ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

Ağrı MEM Çalışma Fasikülü

Ağrı MEM tarafından ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrenciler için, ortaokul 5, 6, 7. sınıf öğrencileri için ve lise 9, 10, 11. sınıf öğrencileri için çalışma fasikülü hazırladı.

1.SINIF1. Fasikül
2.SINIF1. Fasikül
3.SINIF1. Fasikül
4.SINIF1. Fasikül
5.SINIF1. Fasikül
6.SINIF1. Fasikül
7.SINIF1. Fasikül
9.SINIF1. Fasikül
10.SINIF1. Fasikül
11.SINIF1. Fasikül

Bursa MEM Çalışma Fasikülü

Bursa ÖDM tarafından Evim Okulum Projesi kapsamında 5,6 ve 7. sınıflar için çalışma fasikülleri yayınladı.

BURSA İL MEM FASİKÜLLERİ İÇİN TIKLA

Bunlara Baktınız mı?

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
    MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.