LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları ve Soru Destek Paketi 2024

LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları ve Soru Destek Paketi 2024
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 11 Ortalama: 4.5]

LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları ve Soru Destek Paketi 2024. LGS soru paketi 2024 LGS çalışma soruları nisan. LGS çalışma soru soruları sadece 1. dönem konularından ve müfredatından oluşmaktadır.

2024 LGS Soru Destek Paketi

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek 8. sınıf öğrencileri için birinci dönemde gördükleri konuları ve müfredatı kapsayan soru destek paketi yayınlandı. Konu ile ilgili yapılan açıklamada LGS örnek soruların artık ayda iki defa yayınlanacağını ve yaklaşık olarak 1000 sorudan oluşan soru destek paketinin LGS öğrencilerine ücretsiz olarak paylaşılacağı belirtildi. Bu şekilde LGS sınavında süpriz soru olmayacak.

LGS Sınavında Süpriz Soru Yok!

Milli Eğitim Bakanlığı ÖDSGM tarafından her ay yayınlanan LGS Örnek sorular ve LGS Soru Destek Paketi haricinde soru gelmeyecek. Sorular yayınlanan örnek sorulara paralel gelecek. LGS öğrencileri yayınlanan örnek soruları ve soru destek paketindeki çalışma sorularını çözerlerse sınava birçok açıdan hazır olacaklar.

LGS Soru Destek Paketinde Neler Var

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçe Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan soru destek paketlerinde LGS konularından (Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, İnkılap Tarihi, İngilizce ve Din Kültürü) 1. dönemdeki konulardan oluşan sorular bulunuyor.

LGS ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları

MAYIS AYI ÇALIŞMA SORULARI

2024 LGS SINAVINDA HANGİ KONULAR VAR

LGS PUAN HESAPLAMA ROBOTU

LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları Çözümleri

2024 LGS sınavı kapsamında yayınlanan soru destek paketlerinin ve çalışma sorularının çözümleri TRT EBA TV’ de yayınlanacak. LGS Nisan Ayı Çalışma Soruları 2024 çözümlerini sitemizden de paylaşacağız.

Bunlara baktınız mı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. büşra dedi ki:

    harika bir site

MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır.