MBA Eğitim

Endemik Türkiye Geneli TYT AYT Deneme PDF ve Cevap Anahtarı 2021

Endemik Türkiye Geneli TYT AYT Deneme PDF ve Cevap Anahtarı 2021
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 104 Ortalama: 3.2]

Endemik Türkiye Geneli TYT AYT Deneme Pdf indir 2021. Endemik Yayınları Türkiye Geneli Deneme Pdf indir endemik tyt deneme pdf 2021 endemik ayt deneme pdf 2021 endemik deneme pdf indir

Endemik Türkiye Geneli TYT AYT Deneme

Endemik Türkiye Geneli Denemeleri PDF olarak indirebilirsiniz. Endemik yayınlarının yaptığı Türkiye geneli deneme sınavı cevap anahtarı ve kitapçığı pdf olarak indirebilirsiniz.

Türkiye Geneli Denemeler sıralamanızı görmeniz açısından önemlidir. Bundan dolayı denemelere girerek başarınızı ölçmeniz yararınıza olacaktır. YKS sınavına hazırlanan adaylar için Türkiye Geneli YKS deneme Sınavları PDF olarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye Geneli Deneme Tarihleri

Endemik Deneme Tarihleri 2021

 • ENDEMİK YKS-1 (TYT-AYT) DENEME SINAVI – 1: 25-26-27 Aralık 2020 
 • ENDEMİK YKS 2 (TYT-AYT) DENEME SINAVI – 2: 5-6-7 Mart 2021
 • ENDEMİK YKS 3 (TYT-AYT) DENEME SINAVI – 3: 28-29-30 Mayıs 2021

Deneme çözmeden önce konu eksikliklerini tamamlamak çok önemlidir. Aksi halde netleriniz düşük gelebilir bu da moralinizi bozabilir, motivasyonunuzu etkileyebilir. Konu eksiklikleri giderdikten sonra kendinizi değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Aşağıdaki linkten YKS Deneme Sınavlarına PDF olarak ulaşabilirsiniz.Sınavlara hazırlanan tüm adaylara başarılar dileriz.

1. Oturum TYT (Temel Yeterlilik Testi) Denemesi

TYT Oturumunda; Türkçe ve Temel Matematik Testleri 40’ar sorudan, 20 Sosyal Bilimler (coğrafya, din kültürü ve ahlak bilgisi, felsefe, tarih) sorusu ve 20 Fen Bilimleri sorusu (biyoloji, fizik, kimya) olmak üzere toplam 120 soru yer alacaktır.

2. Oturum AYT (Alan Yeterlilik Testi) Denemesi

 • 2. Oturum ise , 40’ar soruluk  4 Testten oluşmakta;
 • -Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler-1 testinde: Türk dili ve edebiyatı 24, Tarih 10, Coğrafya 6 soru
 • -Matematik testinde: 40 matematik sorusu,
 • -Sosyal Bilimler-2 testinde: Felsefe grubunda (Felsefe, Mantık, Psikoloji, Sosyoloji) 12, Din kültürü ve ahlak bilgisi 6, Coğrafya-2’de 11, Tarih-2 11 soru.
 • -Fen bilimleri testinde: fizik 14, kimya 13, biyoloji 13 soru yer almaktadır.  
 • İkinci oturumda (AYT) toplamda 160 soru yer almaktadır.

Endemik Yayınları TYT AYT Deneme PDF

ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

Denemeler (YKS TYT AYT)

ÖSYM SINAVLARI

YKS Başvuru Ve Sınav Tarihi, KPSS Başvuru Ve Sınav Tarihleri, ALES Başvuru Ve Sınav Tarihleri, YDS Başvuru Ve Sınav Tarihleri, DGS Başvuru Ve Sınav Tarihi

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Sevda dedi ki:

  Ne zaman eklenecek ya

MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.
error: Content is protected !!