MBA – Model Bilimler Akademisi

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı PDF 2020 TYT-AYT

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı PDF 2020 TYT-AYT

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı PDF Cevap Anahtarı ve Tarihleri EBA cevap anahtarı EBA akademik deneme tarihleri EBA destek sistemi deneme sınavı tarihleri

EBA Akademik Destek Sistemi Nedir

Bakanlığımız tarafından EBA Akademik Destek Sistemiyle;

Devlet okullarındaki 11 ve 12. sınıftaki öğrencilerin derslerinde akademik başarısını yükseltmeleri ve üniversiteye hazırlık sürecinde düzenli olarak çalışma yapabilmeleri için geliştirilen Akıllı Destek sistemi sayesinde, öğrencilerin belirledikleri üniversite tercih hedeflerine ulaşabilmeleri için İnternet üzerinden kullanabilecekleri özel bir çalışma platformu oluşturulmuştur.
Akademik Destk Sistemi, öğrencilerin kendilerini hedeflerine götüren kişiselleştirilmiş yol haritasıyla yıl boyunca çalışmasına olanak sağlanıyor.

Öğrencilerin durumları akademik destek  zekasıyla belirleniyor, hem kendilerine hem de öğretmenlerine rapor olarak sunuluyor ve öğrencilerin çözdüğü testler neticesinde eksik oldukları konular sistem tarafından tespit edilerek, akıllı destek sistemiyle öğrencilere eksikleri kendisine gösteriliyor ve eksiklerini gidermesi için çalışmsı gereken dersler/konu konu kendisine sunuluyor.

Sadece 11. ve 12. sınıflarda okuyan öğrencilere açıktır.

Akademik Destek Sistemi Nasıl Çalışır

Sistem önce öğrencinin puan türünü, ardından öğrencinin hedeflerini (tercihlerini) öğreniyor, sonra öğrencinin hazır bulunuşluk durumunu öğrenmek için bir test çözmesini bekliyor. Testin sonucuna göre öğrencinin hedefine ulaşması için haftalık çalışma planı oluşturuyor.

Öğrenciye güncel durumuna göre her gün çalışması gereken dersi ve konuları öneriyor. Öğrenci sistemin kendisine önerdiği konuları ya sıfırdan başlayarak çalışması, ya eksikleriyle ilgili kısımları çalışması ya da sadece soru çözerek ilerlemesi için seçenek sunuyor.

Sistem öğrencinin girdiği her test sonucunda öğrencinin anlamadığı tüm konuları tespit ediyor, ona eksiklerini gidereceği içerikleri sunuyor ve konu anlatım videosunda onun konuyu anlamadığı yerdeki parçasını gösteriyor, öğrencinin eksik konu bırakmadan çalışmasını sağlıyor.

Sistem öğrenciye günel durumunu, hedefine ne kadar yaklaştığını, konu bazında derslerdeki yeterlik seviyesini, konu testlerinde ve deneme sınavlarındaki durumunu rapor olarak sunuyor.

Sistem öğrencileri hedefine ulaşması için yıl boyunca çalışması, TYT AYT deneme sınavlarına girmesi, eksiklerini gidermesi ve hedefine ulaşması için aşama aşama yönlendiriyor.

EBA Akademik Destek İçerikleri Nelerdir

  • Konu Anlatım Videoları
  • Konu Özetleri
  • Kritik Sorular
  • ÖSYM Soruları
  • Sistem Akıllı Testleri
  • Konu Anlatımı Testleri
  • Konu Kavrama Testleri
  • Konu Soru Bankası
  • TYT Deneme Sınavları AYT Deneme Sınavları
  • Sistemde kolay, orta ve zor şeklinde derslerdeki konuların sırasına göre 25 bin alt kazanımla eşleştirilmiş 180 bin çözümlü soru bulunuyor.

EBA Akademik Destek Deneme Sınavları Tarihleri

EBA TYT AYT DenemeSınav Tarihi
EBA Deneme-128-29 Eylül 2019
EBA Deneme-219-20 Ekim 2019
EBA Deneme-316-17 Kasım 2019
EBA Deneme-47-8 Aralık 2019
EBA Deneme-528-29 Aralık 2019
EBA Deneme-611-12 Ocak 2020
EBA Deneme-725-26 Ocak 2020
EBA Deneme-812-13 Şubat 2020
EBA Deneme-97-8 Mart 2020
EBA Deneme-1021-22 Mart 2020
EBA Deneme-114-5 Nisan 2020
EBA Deneme-1225-26 Nisan 2020
EBA Deneme-1316-17 Mayıs 2020
EBA Deneme-1420-21 Haziran 2020
EBA Deneme-154-5 Temmuz 2020
EBA Deneme-1611-12 Temmuz 2020

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı PDF

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı pdf örnekleri paylaşılmıştır. Son 3 sınava ait soruları bulabilirsiniz. Sorular Raunt ve MEB’ e aittir. Öğrencilere katkı amacıyla paylaşılmıştır.

EBA Deneme-13TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
EBA Deneme-12TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
EBA Deneme-11TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
EBA Deneme-3TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
EBA Deneme-2TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
EBA Deneme-1TYT KİTAPÇIKAYT KİTAPÇIKCEVAPLAR
MEB DENEMETYT KİTAPÇIKMEB Deneme -1CEVAPLARI
MEB DENEMETYT KİTAPÇIKMEB Deneme -2CEVAPLARI
MEB DENEMETYT KİTAPÇIKMEB Deneme -3CEVAPLARI
MEB Deneme Sınavları 2020 PDF indir
MEB Deneme Sınavları 2020 PDF indir

EBA Akademik Destek Deneme Sınavları Cevap Anahtarı

EBA Akademik Destek sistemi üzerinden daha önce yapılmış olan denemelere ulaşabilir ve deneme sonunda raporlar kısmından sıralamanızı görebilirsiniz.

EBA Akademik Destek Deneme Sınavı cevap anahtarlarına sınavı bitirmeden ulaşılamıyor. Sınav bittikten sonra ya da sınavı bitir dedikten sonra cevaplara ulaşabilirsiniz.

Bunlara da baktınız mı?

OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 11 Ortalama: 3.7]

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.