MBA Eğitim

2018 ALES – 3 Matematik Soruları ve Çözümleri (Kasım 2018)

2018 ALES – 3 Matematik Soruları ve Çözümleri (Kasım 2018)
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2018 ALES – 3 Matematik Soruları ve Çözümleri

2018 ALES/3 Soruları

2018 ALES/3 TÜM SORULARI İNDİR

2018 ALES/3 Matematik Çözümleri

2018 ALES – 3 Matematik Soruları ve Çözümleri. ÖSYM tarafından soruların %10′ u yayınlanmıştır. Bu yüzden sadece bunların çözümünü paylaşıyoruz.

ÖSYM tarafından paylaşılan soruların çözümleri eklenmiştir.

Takipte kalın.

ALES Nedir?

ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) lisansüstü eğitim başvurularında ve öğretim üyesi dışındaki akademik personel kadrolarına başvurularda gerekli olan bir sınavdır.

Güncel ALES Puan Türleri ve Katsayılar

ÖSYM tarafından düzenlenir. Öğretim üyesi dışındaki akademik kadrolara (araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutman, uzman gibi) yapılan alımlarda ALES puanı şartı aranır. Lisans eğitiminin ardından tezli yüksek lisans eğitimine başlanmak istendiğinde ALES puanı gerekmektedir, tezsiz yüksek lisans eğitiminde ALES puanı gerekmemektedir.

Bunlara Baktınız mı?

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.