MBA Eğitim

2010 LYS Matematik Geometri Soruları ve Çözümleri

2010 LYS Matematik Geometri Soruları ve Çözümleri
OY KULLAN
Bu Paylaşımı Oyla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2010 LYS Matematik Geometri Soruları ve çözümleri 2010 LYS çıkmış sorular 2010 LYS matematik sorularının çözümleri 2010 lisans yerleştirme sınavı LYS 2010

2010 LYS Çıkmış Sorular

2010 LYS Matematik Geometri Soruları ve ÖSS sınavında çıkmış soruların tamamını diğer yıllara ait ÖSS çıkmış soruları da sitemizde bulabilirsiniz. 2010 yılından itibaren ÖSYM sınav sistemi yeniden değişti. YGS ve LYS sınav sistemine geçildi. Sınav sistemi önceki yıllara göre daha zor ve karmaşık oldu. YGS LYS Sınavı ÖSYM tarafından yapılan merkezi bir sınavdır. 2010-2017 yılları arasında uygulanmıştır. 

LYS sınavları Haziran ayında yapılırdı.. Toplamda 5 test sorulurdu. LYS matematik testinde 80 soru bulunuyordu. Soruların 50 tanesi matematik 30 tanesi geometri dersinden soruluyordu.

2010 LYS Matematik Geometri Soruları Çözümleri

ONLİNE MATEMATİK ÖZEL DERS

ÖSYM‘ nin geçmiş yıllarda yaptığı sınavlar ÖSYM sınav sisteminin genel mantığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Soruları önce kendiniz çözün. Çözemediğiniz sorular için çözümleri inceleyebilirsiniz.

ÖSYM soruları genel olarak mantık, bilgi ve soruyu iyi anlama üzerine sorulmaktadır. 2010 ÖSYM çıkmış sorular incelendiğinde soruların genel olarak çok zor olmadığı gözükmekle beraber ÖSS sınavlarına göre daha zordur.

Adnan ÇAPRAZ Hocamıza teşekkürler

ÖSYM SORULARI

pi sayisi nedir

Matematik öğretmeni. Öğrencilerimle sınavlara yönelik ONLİNE ve BİREBİR dersler yapıyorum. Detaylı bilgiye istanbulozelogretmen.com adresinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.

MBA Akademisi son projelerimden birisi olarak 2019 yılında yayın hayatına girdi. Amacımız özgün içerikler sunmak. Sitemizde ÖSYM sınavları ve eğitimle ilgili aradığınız her şeyi bulmanız için güncellemeler düzenli olarak yapılmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    MBA - Model Bilimler Akademisi. Tüm hakları saklıdır. Link verilerek paylaşım yapılabilir.